×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Światowy Festiwal Morsowania, który organizowany jest już po raz szósty zaplanowano w dniach 12-14 stycznia. Jak zapowiadają organizatorzy na plaży w okolicach molo można spodziewać się wielu atrakcji.

Nie zabraknie neptulaliów, pokazu surfingu i Stand Up Paddle, pokazów ratownictwa medycznego i wodnego. Na wszystkich chętnych będzie czekać również znana wszystkim sauno beczka oraz ruska bania. Przez cały czas trwania imprezy w specjalnie z tej okazji zbudowanej Wiosce Morsów będzie czekać specjalna strefa gastronomiczna przygotowana dla wszystkich , którzy odwiedzą festiwal.


Po raz pierwszy odbędą się także Zimowe Mistrzostwa Polski Nordic Walking. Trasa będzie wiodła plażą i alejkami parku nadmorskiego. Dodatkowo w piątek odbędzie się kąpiel przy iluminacji molo oraz ognistych płomieniach, a w sobotę specjalny wykład Katarzyny Piotrowskiej na temat zdrowego stylu życia. Tradycyjnie oprócz zimnych kąpieli zaplanowano bal morsów, podczas którego wręczone zostaną Bursztynowe Morsiki. Zlot zakończy wielka parada oraz wspólna kąpiel


Jak szacują organizatorzy imprezy podczas trwania Festiwalu, Kołobrzeg odwiedzą setki morsów z wszystkich polskich klubów. Swój udział zapowiedziały również morsy z innych krajów.Bursztynowe Morsiki.


Komentarze  
+5 #1 kotwa 2017-12-14 18:46
I znowu z miasta dofinansowanie 500 tys zł a na kosza i piłkę nie starczy...
0 #2 beabeabea 2018-01-09 20:37
Ale to dopiero w przyszłym roku?! A na plakatach jest 2018....

Nie masz możliwości dodania komentarza
MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA TYLKO DLA
OSÓB ZALOGOWANYCH