×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
To już nie tylko agitacja, a otwarty atak na władze partii, której, były już radny, jest członkiem. „Nie szanujesz kolegów partyjnych – Twoja ścieżka prowadzi do piekła!" - pisze pod zdjęciem posła Hoca, Marek Młynarczyk. - To żal po przegranych wyborach – komentują władze PiS-u.

Takie wpisy, oprócz otwartego nawoływania do głosowania na Jacka Woźniaka, pojawiły się na publicznym profilu FB Marka Młynarczyka. Jeden z nich brzmi również „środowisko PiS na podsumowaniu wyborów w dniu 27.10.18 w 90 procentach będzie głosowało na Jacka Woźniaka. Tylko Carewicz i Hoc chcą, aby w Kołobrzegu nadal rządziło PO".

Marek Młynarczyk zawsze był osobą słynącą z ostrych wypowiedzi, ale jak podkreśla Henryk Carewicz z zarządu kołobrzeskich struktur Prawa i Sprawiedliwości, tym razem „przekroczył wszystkie granice". - To, co pisze pan Młynarczyk wynika z ogromnego żalu, że przegrał te wybory – ocenia działacz – Dodam jednak, że przegrał je na własne życzenie, bo w trakcie kampanii wyjechał z miasta zamiast zaangażować się w pracę wyborczą jak pozostali członkowie partii. Żal, pan Młynarczyk, może mieć wyłącznie do siebie.

Carewicz podkreśla również, że stanowisko PiS-u, w sprawie poparcia dla jednego z kandydatów w II turze pozostaje niezmienne. - Nikogo nie popieramy – mówi radny sejmiku. Jak zaznacza, każdy będzie głosował według swojego uznania, a tu opinie są różne.

Wpisy Młynarczyka nie pozostaną bez odzewu. W najbliższych dniach ma zapaść decyzja w sprawie zawieszenia niesubordynowanego członka w prawach partii.