×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Kołobrzescy policjancie zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o pobicie 30-letniego mieszkańca Kołobrzegu. Prokurator zastosował wobec nich policyjny dozór. Do zdarzenia doszło w połowie października, przy ul. Artyleryjskiej w Kołobrzegu.

Z uwagi na pobyt pokrzywdzonego w szpitalu o całej sprawie policjanci dowiedzieli się w ubiegły piątek. Mężczyzna zgłosił że został pobity w rejonie tej ulicy w wyniku czego doznał obrażeń ciała zagrażających jego życiu. Chwilę po zgłoszeniu policjanci ustalili i zatrzymali dwóch sprawców pobicia 40 i 42-latka. Mężczyźni usłyszeli zarzut pobicia, za co zgodnie z kodeksem karnym grozi kara nawet 3 lat pozbawienia wolności. Prokurator po zapoznaniu się z materiałami tego postępowania zastosował wobec podejrzanych dozór Policji.
Komentarze  
+10 #1 hahhaha co to za prokurator 2018-11-07 12:29
co to za prokurator????chyba ta blondynka lub brunetka hehehehehhehehehehehhehehehehehehhehehehehehehhehe hehehehheheheh ziobro powinien odwiedzić kołobrzeską prokuraturę,,jakiś czas temu pedofila tez wypuścili dopiero sie zajeli jak Ziobro to poczytał;)
+4 #2 miejscowy 2018-11-07 18:06
tylko 3 lata co tak mało?

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA