×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Kibice sportów walki z regionu muszą uzbroić się w cierpliwość. 10 listopada w kołobrzeskiej Hali Milenium miała odbyć się Gala Sportów Walki Baltic Fight Night. Jak oficjalnie poinformowali organizatorzy, wydarzenie to zostało odwołane. Na razie nie wiadomo co jest oficjalna przyczyną odwołania eventu.

- Informujemy, że w porozumieniu z Federacjami WKA i ISKA Poland oraz z zawodnikami termin Gali Baltic Fight Night zostaje przesunięty na początek 2019 roku. Zaistniała sytuacja jest niezależna od Organizatora i Federacji. - czytamy w specjalnie wydanym komunikacie

- Jednocześnie miło jest nam Was poinformować, że sprzedaż biletów nie zostaje wstrzymana. Oczywiście osoby, które będą chciały zwrócić bilety będą mogły to zrobić w miejscu ich zakupu . Czas, który został nam dany chcemy wykorzystać jak najlepiej, aby uzyskać jak najwyższy poziom tego wydarzenia, na które wszyscy czekacie. Termin Gali został ostatecznie przesunięty na 23 lutego przyszłego roku - informują organizatorzy gali BFN.
Komentarze  
+8 #1 zawodnik 2018-11-08 11:16
nam też nie powiedziano, co jest grane choć pytaliśmy... a kasy za przygotowania i stracony termin ZERO
-2 #2 Mirek 30 2018-11-08 21:58
kto chodzi na takie Gale ??
Zrobili by w końcu w Kołobrzegu prawdziwą gale MMA i ściągnęli prawdziwych fighterów a nie jakaś młodzieżówka... śmiech na sali
+3 #3 agresywny komar 2018-11-09 00:23
bilety się nie sprzedały. oto cała prawda...
0 #4 konferansjer 2018-11-15 09:10
Ja się dowiedziałem z Facebooka. Nikt nawet nie raczył dać znać. Tyle tej paplaniny, że niby "w porozumieniu z...". Poczuwania się do odpowiedzialności za zarezerwowany termin, którego odmawiałem innym organizatorom też nic.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA