×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Stowarzyszenie Katolicka Inicjatywa Kulturalna od czerwca br. realizuje, w związku ze stuleciem odzyskania przez Polskę niepodległości, projekt co miesięcznych wykładów "Dla Niepodległej".

Celem wykładów jest podniesienie wiedzy o historii Kościoła katolickiego w Polsce, w tym o jego czołowych przedstawicielach oraz udziału w kształtowaniu i utrzymaniu polskiej tożsamości w rożnych okresach aż do współczesności. Do tej pory swoje wykłady mieli: dr Robert Dziemba, prof. Jan Żaryn, dr Milena Kindziuk, ks. dr Tadeusz Ceynowa, ks. dr Marek Żejmo.


Ostatni wykład z tego cyklu wygłosi dr Hieronim Kroczyński (na zdjęciu), historyk, muzeolog, współorganizator i wieloletni dyrektor Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu. Tematem wykładu, jaki odbędzie się w dniu 15 listopada br. o godzinie 18.00 w Sali Plafonowej Muzeum Oręża Polskiego, przy ul. Armii Krajowej 13,będzie "Kołobrzeg w latach odzyskiwania przez Polskę niepodległości". Serdecznie zapraszamy - wstęp wolny!


Przypomnijmy, że partnerami projektu są: Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu, Parafia pw. św. Marcina w Kołobrzegu, Parafia pw. św. Wojciecha w Kołobrzegu. Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017 - 2022 w ramach Programu Dotacyjnego "Niepodległa"
Komentarze  
0 #1 maciejka 2018-11-15 21:54
Ciekaw tyle wykładów a jeszcze nigdy o nich nie słyszałem tym bardziej, iż rzeczywiście ciekawi prelegenci byli.
0 #2 Rico 2018-12-10 07:52
viagra for woomen: http://www.huachuangtoday.com/smf/index.php?topic=58898.0

Nie masz możliwości dodania komentarza
MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA TYLKO DLA
OSÓB ZALOGOWANYCH