×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Dom Pomocy Społecznej w Gościnie ma nowego dyrektora. Agnieszka Bany dotychczasowa dyrektor DPS, została wybrana do Rady Powiatu. W związku z jej wyborem do organu, któremu podlega placówka w Gościnie Bany musiała zrezygnować z pełnionej funkcji. Zarząd Powiatu w drodze konkursu na stanowisko dyrektora wybrał Anetę Walczak. Nowa dyrektor obejmie obowiązki z dniem 22 listopada bieżącego roku.

Przypomnijmy, że na początku sierpnia załoga DPSu z powodu braku porozumienia z kierownictwem Domu Pomocy Społecznej w Gościnie weszła w spór zbiorowy z pracodawcą. Mimo 200 złotowej podwyżki dla najmniej zarabiających pracowników jednostek powiatu, pracownicy DPSu wciąż walczyli o podwyżki  [zobacz]

- To jedyna szansa na przetrwanie tej placówki, na to, że ktoś, w przyszłości, będzie chciał tutaj pracować. A dla nas szansa na godne życie – mówili pracownicy. Komisja Koła NSZZ "Solidarność" w październiku odstąpiła od prowadzenia sporu zbiorowego mimo braku woli po stronie ustępującej Dyrektor DPS Gościno i Starosty Powiatu Kołobrzeskiego zawarcia porozumienia w sporze o podwyżkę wynagrodzeń nawet na poziomie ogłoszonego minimum [zobacz] (stm)
Komentarze  
-3 #1 dops 2018-11-17 13:58
wyje bana w lesie?
+3 #2 Kora1973 2018-11-17 20:06
Współczuję nowej Pani dyrektor. Brak wiedzy brak kompetencji zero doświadczenia. Szkoda pracowników i staruszków.
+2 #3 alinka 2018-11-17 20:23
Kora...Nie znasz widocznie Nowej Pani Dyrektor...Kompetencja i wiedza w rzeczonym zakresie jak najbardziej na miejscu, a... zapomniałam o wieloletnim doświadczeniu w zakresie opieki, a także zarządzania. Życzę Pani Anecie powodzenia.
+1 #4 Babcia 2018-12-29 21:44
Pani dyrektor... śmiechu warte. Zadnej wiedzy, zadnego doświadczenia... Nie lubiana w SDS ma Mazowieckiej, straszyła swoją arogancja, butą i złym odnoszeniem się do podopiecznych. jedyne co ma w głowie to buty ciuchy i farby do włosów. szkoda ludzi w Gościnie i szkoda biednych dziadków. Maja kata z dorobionymi rzesami...

Nie masz możliwości dodania komentarza
MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA TYLKO DLA
OSÓB ZALOGOWANYCH