×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Najprawdopodobniej złe zabezpieczenie ładunku było przyczyną wywrotki zbiornika z paliwem. Przez rondo przy ulicy Grzybowskiej przejeżdżał Citroen z 400-litrowym zbiornikiem na paliwo. Ten wypełniony był mniej więcej do połowy.

Na zakręcie najprawdopodobniej puściły pasy zabezpieczające, po czym zbiornik spadł z przyczepy. Plastikowy pojemnik uderzył w krawężnik, a przez pęknięcie, na drogę i trawnik wylał się olej napędowy. Na miejsce przyjechała policja i straż pożarna. Wyciek zneutralizowano. Kierowca został ukarany mandatem, za nieodpowiednie zabezpieczenie ładunku. Jeden pas ruchu został zwężony. Uwaga kierowcy. W okolicy ronda należy zachować ostrożność. Przez pewien czas na skrzyżowaniu ulic Toruńskiej, Grzybowskiej i Starynowskiej może być wyczuwalny zapach paliwa.


1
2
3
4
5
6
Komentarze  
-8 #1 Kierowca transportowca 2019-02-06 18:00
Kierowca powinien być wynagrodzony za to że ufundował paliwo warte ponad 1 tys. Do ćwiczeń w warunkach rzeczywistych. Ps na miejscu policji zlitował bym się i nie pisał mandatu ze względu że kierowca i tak jest pokarany ( ma citroena)
Cytować
-5 #2 Xawier 2019-02-06 18:50
Wyczuwam zapach paliwa i krąże,krąże jakby go po cichu zawinąć........
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl