×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Wracamy do sprawy z początku roku. To właśnie wtedy, 7 stycznia nad ranem kołobrzeska policja otrzymała zgłoszenie o Peugeocie, który na kołobrzeskim osiedlu Ogrody uderzył w kilka zaparkowanych samochodów.

Pierwsi na miejscu byli funkcjonariusze sierż.szt. Stanisław Malepszak i sierż. Roger Ćwieląg. Zastali w pojeździe nieprzytomnego mężczyznę, nie dającego oznak życia. Był uwięziony w samochodzie, jednak nie można było czekać. Jak zaznaczał sierżant Malepszak, wyciągnięcie mężczyzny z rozbitego pojazdu nie było proste, ale trzeba było go wydobyć, żeby rozpocząć resuscytację. Ta na szczęście zakończyła się sukcesem. Po chwili dojechała straż pożarna i załoga karetki pogotowia. Mężczyzna stracił przytomność w trakcie jazdy. O zdarzeniu policję poinformował sąsiad poszkodowanego.


- Żeby nie pierwsze czynności, które wykonywał patrol policji, gdyby nie policjanci, mnie prawdopodobnie by już nie było - mówił w czwartek na kołobrzeskiej komendzie uratowany mężczyzna, dziękując osobiście swoim ratownikom. - Nie ma takiej nagrody, nie da się tej wdzięczności przedstawić - dodawał zwracając się do pary funkcjonariuszy.


Wykonywaliśmy tylko naszą pracę, to co do nas należy - mówił skromnie sierż. szt. Stanisław Malepszak, który po służbie jest prezesem kołobrzeskiego oddziału Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. - Pierwszy raz, będąc od 5 lat w służbie mam przyjemność rozmawiać z osobą uratowaną - wspominał S. Malepszak. - Na szczęście byliśmy dobrze wyposażeni, mieliśmy wszystko co było potrzebne do udzielenia pomocy - dodawał.


Więcej w materiale wideo.


Komentarze  
+15 #1 Stepsylia 2019-03-15 22:22
Brawo dla Panów!!!
Cytować
+9 #2 Wiolcia 2019-03-15 22:23
Gratulacje dla kołobrzeskiej policji!
Cytować
+2 #3 Jeremi W. 2019-03-16 00:05
Nasze ORŁY NIGDY NAS NIE ZAWIODĄ !!!!!
Cytować
+4 #4 xxxnnxx 2019-03-17 15:40
bardzo ładnie :-)
Cytować
-3 #5 Służba zdrowia 2019-03-17 18:40
Szkoda, że Pan nie podziękował lekarzom i pielęgniarkom za uratowanie życia, Pozdrawiam wszystkich potencjalnym pacjentów.
Cytować
+2 #6 Wiolcia 2019-03-17 21:25
Cytuję Służba zdrowia:
Szkoda, że Pan nie podziękował lekarzom i pielęgniarkom za uratowanie życia, Pozdrawiam wszystkich potencjalnym pacjentów.

Patrząc na tą służbę zdrowia i ich zaangażowanie (oczywiście nie do wszystkich w tej branży można to tyczyć)to raczej nie ma za co dziękować!!
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl