×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Aktualności

Wszystko w ramach akcji "Biało-niebieski Mikołaj".  Jej 19 edycja odbyła się tradycyjnie 6 grudnia. W tym roku Mikołaj w biało-niebieskim szaliku wraz ze swoimi pomocnikami oprócz oddziału dziecięcego pojawił się na oddziale laryngologii oraz izbie przyjęć kołobrzeskiego szpitala.  
Zostanie on czasowo wyłączony od  9 grudnia. Związane jest to z wymianą nawierzchni zatoki autobusowej. Prace remontowe mają się zacząć w najbliższy poniedziałek i potrwają do dnia 23 grudnia.
Nowe estetyczne przystanki oraz słupki przystankowe w wyznaczonych lokalizacjach pojawią w ciągu najbliższych dni.
Kto jeszcze nie zrobił świątecznych zakupów i szuka prezentu, powinien zajrzeć w najbliższy poniedziałek i wtorek (9 i 10 grudnia) do kołobrzeskiego Szpitala.
Świąteczne drzewko zostanie zaprezentowane wszystkim mieszkańcom naszego miasta 6 grudnia. Kołobrzeski magistrat moment rozświetlenia choinki zaplanował na godz.16.00.
Już dziś 05.12.2019r o 21:30 na kanale HGTV rusza druga seria programu „Szybki dom". Program przedstawia kompleksowy proces budowy domu od podstaw, czyli fundamentów, poprzez ściany, dach a także wykończenie wnętrz.
Open Bar czyli bez ograniczeń piwo, whisky ,wino

Cena od osoby 300 zł
Część artystyczna finału WOŚP, nie odbędzie się jak zapowiadano wcześniej przy ratuszu. - Z przyczyn niezależnych od nas informuje, że część artystyczna (od godziny 16.00) zostanie przeniesiona do Hali Milenium – informuje Kamil Barwinek, szef kołobrzeskiego sztabu.
"W gminie jak w rodzinie” – to hasło przewodnie corocznych spotkań wigilijnych w gminie Kołobrzeg.

W środę rozpoczął się proces kierowcy śmieciarki, który w kwietniu tego roku kierował pojazdem, pod kołami którego zginął niespełna 2-letni chłopiec. Pojazdem kierował 46-letni Paweł Z. pracownik Miejskiego Zakładu Zieleni Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu.

Planowane kolosalne podwyżki za wywóz odpadów i segregacja śmieci były przedmiotem dyskusji na spotkaniu zarządców nieruchomości z urzędnikami. Pojawiły się różne propozycje rozwiązań, m.in. wprowadzenie systemu EKO AB czy częściowa segregacja we wspólnotach.
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kołobrzegu zaprasza na Kiermasz Świąteczny placówek PSONI.

Urząd Marszałkowski ogłosił właśnie konkurs na stanowisko dyrektora kołobrzeskiego szpitala. To już drugi raz w ciągu ostatniego roku.

Miejska "ślizgawka" zostanie uruchomione już 6 grudnia. Z kolei kołobrzeski MOSiR zaprasza wszystkich miłośników łyżwiarskiego szaleństwa dzień później to jest 7 grudnia na mikołajki.  
Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski zaprasza na spotkanie z mieszkańcami powiatu, poświęcone omówieniu projektu budżetu Powiatu Kołobrzeskiego na rok 2020. Wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się z dokumentami już w najbliższy poniedziałek 9 grudnia w Budynku Starostwa, pokój nr 15 (IV piętro). Początek spotkania zaplanowano na godz.15.30
Od najbliższego piątku rozpoczynają się przygotowania do kolejnego finału akcji One Billion Rising. Kołobrzeg już po raz czwarty jako jedno z ponad stu miast w Polsce weźmie udział w międzynarodowym przedsięwzięciu.