×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Aktualności

W Dygowie przy ul. Kolejowej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. 
W ten szczególny dzień wszystkie Panie zachęcamy do odwiedzania naszego profilu FB Milenium Kołobrzeg , przygotowaliśmy dla Was kilka bardzo fajnych propozycji.
W tym roku z racji obostrzeń związanych z pandemią COVID-19 Wielkanoc dla Samotnych nie odbędzie się w kompleksie Milenium.
Do zderzenia osobowego renault z dzikiem doszło w czwartek na drodze wojewódzkiej nr 163. Na trasie pomiędzy Stramnicą a Dygowem przed maskę jadącego samochodu wbiegł dzik.
W Gościnie podczas interwencji doszło do ataku na funkcjonariusza policji.
Regionalny Szpital w Kołobrzegu informuje, że od dnia 08 marca 2021 r. do dnia 21 marca 2021 r. zostają wznowione szczepienia przeciw COVID-19 grupy „0”. Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Zdrowia szczepienia będą wykonywane wyłącznie produktem firmy Astra Zeneca. Osoby zakwalifikowane do grupy „0” zostaną powiadomione telefonicznie o wyznaczonym terminie szczepienia.
To efekt policyjnej akcji „Prędkość”, która w środę prowadzona była na drogach powiatu kołobrzeskiego. Jej celem było eliminowanie z dróg regionu kierujących, którzy przekraczają dozwolone prędkości nie tylko w obszarze zabudowanym, ale też poza nim oraz ograniczenie liczby zdarzeń drogowych.
Już w sobotę na naszym portalu, a także serwisach internetowych miasta i Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu, będziecie mogli zobaczyć serię 5 odcinków dokumentalnego cyklu „Przyszliśmy morze...”.
Cały bukiet muzycznych perełek zamiast jednego symbolicznego tulipana czy goździka pragnie podarować kołobrzeżankom z okazji Dnia Kobiet Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu. W najbliższą sobotę z okazji ich święta odbędzie się wyjątkowy koncert "Tych lat nie odda nikt" w wykonaniu Tercetu Wokalnego Mayol Dodatkową jego ozdobą będą układy choreograficzne w wykonaniu zespołu tanecznego Elżbiety Downarowicz.
Do 10 lat więzienia grozi 29-letniej kobiecie, która dokonała kradzieży środków z konta, uprzednio przywłaszczoną kartą płatniczą. Podejrzana płacąc zbliżeniowo za drobne zakupy w ciągu trzech dni „pomniejszyła” pokrzywdzonej konto o kwotę 470 zł.
Pochodząca z miasta nad Parsętą, Maja Hyży zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią zadebiutuje w popularnym show telewizji Polsat. Wokalistka wystąpi w czternastej edycji programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.
Zgodnie z zapowiedzią przy ul. Żółkiewskiego ruszyła budowa budynku z przeznaczeniem na świetlicę osiedlową, filię biblioteki wraz z zapleczem sanitarnym dla okolicznych obiektów sportowych. Teren został już ogrodzony a wkrótce na placu budowy ma pojawić się ciężki sprzęt. W pierwszym etapie rozpoczną się prace gruntowe.
Pod hasłami „Ocal Bałtyk, nim zatęsknisz”, „Morze Bałtyckie potrzebuje Twojej pomocy – dusi się umiera. A jego mieszkańcy znikają” - fundacja WWF organizuje akcję edukacyjna dotyczącą zagrożeń z jakimi mierzy się nasze polskie morze. W tej sprawie przygotowano już petycję do premiera, pod którą każdy może się podpisać.
Ponad 186 tys. zł zebrał kołobrzeski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To drugi wynik kwotowy, odkąd orkiestra gra w naszym mieście. Podczas, krótkiego briefingu, przedstawiono również nowego szefa sztabu, który ma zastąpić Kamila Barwinka. Został nim Maciej Mądrowski. Szczegóły w materiale poniżej.
Lubisz ryby? Mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Niedaleko Kołobrzegu możesz kupić świeżego pstrąga prosto z hodowli.
Wynajem 36 domków jarmarcznych w dniach od 10 lipca do 3 sierpnia – Regionalne Centrum Kultury właśnie ogłosiło zapytanie ofertowe dotyczące organizacji Jarmarku Solnego.