×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
30 listopada w Ministerstwie Środowiska w Warszawie odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczono nagrody za konkurs „Aktywni dla czystego powietrza” organizowany przez Ministra Środowiska i Prezesa Stowarzyszenia Zielone Mazowsze. I miejsce w kategorii inicjatyw inwestycyjnychzajął Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty.Na uroczystej gali reprezentantem ZMiGDP był Członek Zarządu Marek Zawadzki, który odebrał nagrodę z rąk Sławomira Mazurka podsekretarza stanu. Gmina Dygowo również uczestniczyła w nagrodzonym projekcie, z którego zrealizowano Termomodernizację Ośrodka Zdrowia we Wrzosowie. Środki na działania infrastrukturalne pochodziły od Szwajcarów. W kategorii inicjatyw nieinwestycyjnych, Związek zajął II miejsce, w projekcie pod hasłem „Stop niskiej emisji – nauka poprzez realizację programów edukacyjnych”. Udział w konkursie okazał się sukcesem ZMiGDP, który zdobył w nim dwie nagrody.


foto: Gmina Dygowo


Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl