×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

V Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu w Scrabble

Kategoria
Sport
Termin
28 wrzesień 2019 00:00 - 29 wrzesień 2019 15:00
Miejsce
Ośrodek Wypoczynkowy "Bukowina" w Podczelu - Podczele
Kołobrzeg, Polska

Zapraszamy do udziału w V Otwartych Mistrzostwach Kołobrzegu w Scrabble, które odbędą się w dniach 28 - 29.09.2019 r. w Ośrodku Wypoczynkowym "Bukowina" w Podczelu.

Scrabble to znana gra strategiczna, w którą grają miliony ludzi na świecie. Pasjonaci grają nie tylko w domowych zaciszach, ale spotykają się na sportowych turniejach, wliczanych do ogólnokrajowego rankingu.
To już piąte mistrzostwa Kołobrzegu i jak widać impreza na stałe wpisała się w kalendarz cyklicznych wydarzeń w mieście. Zawody są otwarte co oznacza, że może w nich wziąć udział każdy chętny. Zapisy odbywają się przez internet na stronie http://www.pfs.org.pl/turniej.php?id=1074#info. Tam też można zapoznać się z pełnym harmonogramem imprezy. Jeśli ktoś zechce wziąć udział w zawodach rozgrywając tylko jedną czy dwie rundy, wystarczy zgłosić to sędziemu. Scrabblistów w tym roku gości Ośrodek Wypoczynkowy "Bukowina" w Podczelu. Debiutanci nie ponoszą żadnych opłat.


- Nawet jeśli nie gracie na co dzień w scrabble, warto zajrzeć do Podczela - może znajdziecie nowe hobby? – zachęcają organizatorzy.

 

 
 

Terminy

  • Od 28 wrzesień 2019 00:00 do 29 wrzesień 2019 15:00

Wspierane przez iCagenda