×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

KLUB ZDROWIA ZAPRASZA

 Rezerwacja zakończona
 
0
Kategoria
Kultura, Rozrywka, Koncerty
Termin
25 listopad 2019 18:00 - 20:00
Miejsce
Kołobrzeg, ul. Bociania 4
Ilość miejsc
50
Miejsca dostępne
50
Telefon
509 644 515
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klub zdrowia - Ile jesteś wart?

Klub Zdrowia w Kołobrzegu zaprasza na kolejne, bardzo ciekawe spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek - 25 listopada, o godzinie 18:00 - przy ulicy Bocianiej 4 w Kołobrzegu. Temat naszego spotkania to: "Ile jesteś wart?" - a przedstawi go Jarosław Jarosz - pedagog, terapeuta rodzinny, mediator sądowy, coach, teolog.

Poczucie własnej wartości decyduje o jakości życia człowieka. Ludzie coraz częściej zastanawiają się, co zrobić, aby je podwyższyć. Skąd bierze się poczucie wartości, jak można je wzmocnić i w czym go upatrywać? Dowiedz się koniecznie przychodząc na najbliższe spotkanie! Pan Jarosław Jarosz na co dzień jest szczęśliwym mężem i ojcem trójki dzieci. Interesuje się ponadto religioznawstwem, psychologią, historią starożytną, muzyką i gotowaniem. Lubi czytać. Jego misją i największą radością jest inspirowanie ludzi do wprowadzania pozytywnych zmian w życiu osobistym, a także w relacjach z innymi.

Po programie odbędzie się degustacja zdrowych, wegetariańskich potraw, które mają korzystny wpływ na nasze zdrowie. Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy!

 
 

Terminy

  • 25 listopad 2019 18:00 - 20:00
  • 25 listopad 2019 18:00
  • 00:00

Lista uczestników

 Brak uczestników 

Wspierane przez iCagenda