×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Błonnik - nasz największy przyjaciel

Kategoria
Kultura, Rozrywka, Koncerty
Termin
2 luty 2020 18:00 - 20:00
Miejsce
Kołobrzeg, ul. Bociania 4 - Kołobrzeg, Polska
Telefon
509644515
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie Klubu Zdrowia zatytułowane: "Największy skandal zbożowy, a rola błonnika w diecie". Wykład poprowadzi Pani Beata Śleszyńska, która już kilkakrotnie gościła w kołobrzeskim Klubie. Ostatnio z wykładem dotyczącym chorób tarczycy.
 
Tym razem poruszy zagadnienie "największego skandalu zbożowego". Opowie między innymi o tym, czym jest rafinacja zbóż i jak wpływa ona na utratę wartości odżywczych, a także błonnika, którego rola we właściwej pracy organizmu jest bardzo istotna. Po wykładzie nie zabraknie małego "co nieco", czyli degustacji zdrowych i smacznych potraw wegetariańskich.


O prelegencie:


Beata Śleszyńska jest pedagogiem, doradcą żywieniowym, instruktorką szkół zdrowego gotowania. Prowadzi wykłady i seminaria o tematyce zdrowotnej. Odbyła szkolenie z zakresu zdrowego stylu życia i odżywiania w Living Springs Lifestyle Center w USA, ukończyła studia na kierunku promocja zdrowia w Wyższej Szkole Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w Łodzi oraz studia podyplomowe na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Współpracuje przy tworzeniu i prowadzeniu internetowego serwisu www.zdrowiezwyboru.pl Jest współautorką książki "Kuchnia w trosce o Twoje zdrowie".


ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH!
2 lutego (niedziela), godz. 18:00, ul. Bociania 4. Wstęp wolny.

 
 

Terminy

  • 2 luty 2020 18:00 - 20:00
  • 2 luty 2020 18:00

Wspierane przez iCagenda