×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
 

Spektakl "Kobieta idealna-komedia zbyt optymistyczna"

0kobieta
Kategoria
Kultura, Rozrywka, Koncerty
Termin
30 marzec 2020 18:00
Miejsce
Regionalne Centrum Kultury - Solna 1
78-100 Kołobrzeg, Polska
Zapraszamy na nowy spektakl w reżyserii Stefana Friedmanna , pt."KOBIETA IDEALNA" w gwiazdorskiej obsadzie :Magda Wójcik, Piotr Skarga ,Artur Dziurman,Mikołaj Krawczyk.

bilety w cenie 80 zł do kupienia w kasie RCK. Zamówienia,rezerwacja: kasa RCK tel. 94 352 49 49 w:49

Czy należy się godzić z upływającym czasem? Każde z nich pokonuje problem na własny sposób. Greta stawia mu czoła za pomocą zabiegów chirurgii estetycznej powoli tracąc rysy twarzy, natomiast Albert biernie się jej poddaje... do czasu. Przyszłość... Co przyniesie kolejny dzień? I jak nie dać się zepchnąć ze sceny, nie tylko tej zwanej życiem?

W pewnym momencie w życiu małżeńskiego pojawiają się bracia. Modest to lekarz medycyny estetycznej oferującym Grecie wieczną młodość, a może i miłość? Jego starszy brat, Gerard to mecenas, który reprezentuje tylko bogatych i wpływowych klientów. Który z nich skrywa tajemnicę?

A gdyby pewnego dnia Twoja ciotka umarła i zapisała Ci w spadku siedemdziesiąt milionów dolarów? Mecenas Gerard musi skontaktować się z Gretą, żeby przekazać jej spadek. Od tej chwili gra toczy się o wysoką stawkę.

Albert przypadkowo odbiera telefon od mecenasa i wymyśla plan akcji, żeby jako Greta przejąć spadek. Nie spodziewa się, że mecenas już dokładnie wszystko zaplanował aby wyłudzić majątek. Kto ostatecznie wpadnie w czyją pułapkę i kto okaże się mistrzem blefu? Czy na pewno wszystko jest takie, jak nam się wydaje?

Wspaniała komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji, która na z humorem pokazuje rozterki każdego z nas. Sekret, spisek, zmowa, oszustwo, gierki, romans; jak się w tym wszystkim nie pogubić, skoro każdy ma coś do ukrycia? Wszyscy grają przemyślane przez siebie role. Uleczyć ich może tylko prawdziwa miłość, ale jak się połapać, kto jest kim, żeby odpowiednio ulokować uczucia?
 
 

Terminy

  • 30 marzec 2020 18:00

Wspierane przez iCagenda