×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
 

Dobre Tony - Rebeka

rebeka
Kategoria
Kultura, Rozrywka, Koncerty
Termin
11 sierpień 2020 18:00
Miejsce
Regionalne Centrum Kultury - Solna 1
78-100 Kołobrzeg, Polska

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na koncert zespołu Rebeka w ramach cyklu RCK DobreTony. Termin: 11.08.2020 | scena plenerowa RCK | ul. Solna 1. MadMat dj set: 18:00 | Koncert: 20:00. Wstęp wolny (ilość miejsc ograniczona). Wejściówki będą wręczane przed wejściem na teren imprezy.


Charyzma sceniczna, głos Iwony i dopracowane produkcje Bartosza to znaki rozpoznawcze Rebeki. Duet tworzony przez Iwonę Skwarek i Bartosza Szczęsnego wydał w lutym 2019 swój trzeci album „Post Dreams”. Zwykle pierwszoplanową rolę grają w zespole analogowe syntezatory. Jednakże na tym albumie muzycy postanowili iść o krok dalej i na płycie pojawiły się klasyczne instrumenty takie jak smyczki czy trąbka. Płyta zawiera w sobie pełną amplitudę emocji. Z jednej strony zatapiamy się w delikatnie utkanych ornamentach, by za chwilę dać się porwać fali ryczących zimnofalowych gitar.


Duet trzeba zobaczyć na żywo, gdyż na scenie dają z siebie wszystko. Zagrali ponad 400 koncertów w Polsce i zagranicą. Na koncie mają trzy płyty długogrające, z czego debiutancka „Hellada” zdobyła tytuł polskiej płyty roku w rankingu „Gazety Wyborczej”. Rebeka powstała w 2008 roku z inicjatywy Iwony, kompozytorki i autorki tekstów, do której w 2010 roku dołączył producent Bartosz Szczęsny.


 
 

Terminy

  • 11 sierpień 2020 18:00

Wspierane przez iCagenda