×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
To był udany debiut nowego szkoleniowca "Biało-niebieskich". W sobotę podopieczni Karola Szwedy w jedenastej kolejce spotkań 3 ligi pokonali na wyjeździe wicelidera rozgrywek - drużynę Sokoła Kleczew.
Kotwica do Wielkopolski udała się w mocno okrojonym składzie. Z powodu kontuzji zagrać nie mogli Krzysztof Zaremba, Michał Danilczyk oraz Tomasz Rydzak, z kolei za cztery żółte kartki pauzować musiał Łukasz Kacprzycki. Mimo to kołobrzeżanie podjęli wyzwanie i zagrali koncertowo. Gospodarze od początku spotkania nie mieli pomysłu na sforsowanie bloku defensywnego Kotwicy. Jedyne zagrożenie pod bramką Michalaka stanowiły stałe fragmenty gry, ale w nich zarówno bramkarz jak i obrońcy spisywali się znakomicie. Sokół w pierwszej połowie tylko raz poważnie zagroził Kotwicy. W dziewiętnastej minucie po dalekim wybiciu Huberta Świtalskiego blisko sytuacji sam na sam był Arkadiusz Bajerski. Na szczęście na posterunku przytomnie zachował się golkeeper Kotwicy.

Po zmianie stron przewagę na boisku, zdobyli "Biało-niebiescy". Efektem ataków był gol W 67 minucie spotkania. Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska piłkę w bramce umieścił Łukasz Włodarczyk. Jak się okazało mimo jeszcze kilku sytuacji wystarczyło to, by z Kleczewa wywieźć trzy oczka.

Kolejne spotkanie Kotwica rozegra juz w najbliższą sobotę. Do Kołobrzegu przyjedzie rewelacja rundy jesiennej tegorocznych rozgrywek - zespół Bałtyk Gdynia. Poczatek tego spotkania zaplanowano na godz.18.00.

okół Kleczew – Kotwica Kołobrzeg 0:1

0:1 Łukasz Włodarczyk 67 min

Kotwica: 1. Marcin Michalak, 2. Andrzej Łyszyk(85’ 6. Cezary Majchrzak), 4. Mateusz Czapłygin, 5. Wiktor Witt, 8. Łukasz Szymański, 9. Łukasz Włodarczyk(75’ 7. Michał Michurski), 14. Patryk Szczepański(10. Szymon Cybulski), 15. Tomasz Prejs, 16. Tomasz Wypij, 18. Mateusz Świechowski, 19. Mateusz Słodowy

Sokół Kleczew: Hubert Świtalski – Arkadiusz Widelski, Michał Kozajda, Sebastian Śmiałek, Mikołaj Pingot, Tomasz Kowalczuk, Joshua Balogun (46' Jakub Groszkowski), Filip Brzostowski (64' Wojciech Antczak), Arkadiusz Bajerski (72' Jan Paczyński), Jakub Antosik, Łukasz Cichos (75' Tomasz Koziorowski)

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

Aktualności

Sport

Region

Szkoły i przedszkola

 

×
Reklama