×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Ruszyła kolejna edycja świątecznego konkursu organizowanego przez Sołectwo Gminy Ustronie Morskie. Do rywalizacji został zaproszony każdy właściciel lub zarządca nieruchomości zabudowanych budynkami jednorodzinnymi lub wielorodzinnymi. Konkurs ma na celu rozbudzenie i promowanie poczucia stałej troski o wygląd estetyczny posesji i najbliższego otoczenia, a także podtrzymywanie współczesnego zwyczaju odświętnego przystrajania posesji w oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia.

Według organizatorów technika przystrojenia jest dowolna. Na domach mogą pojawić się Girlandy, lampki, figurki Mikołajów czy nawet ....sanie z reniferami.

Specjalnie powołane jury konkursu oceniać będzie: wygląd estetyczny posesji i jej najbliższego otoczenia, okolicznościowe elementy dekoracyjne oraz pomysłowość i oryginalność w doborze dekoracji bożonarodzeniowej. Zgłoszenie udziału do konkursu można składać telefonicznie u sołtysa Ustronia – Juliana Rosińskiego pod nr tel.: 691 876 108 do dnia 30 listopada br.. Wizytacja konkursowych posesji w Ustroniu Morskim odbędzie się w dniach 27-30 grudnia. Rozstrzygnięcie rywalizacji nastąpi podczas przyszłorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w sali widowiskowej GOK w Ustroniu Morskim.
Komentarze  
+1 #1 majka 5 2017-11-21 09:33
Od lat wygrywaja te same osoby, czy to letni konkurs czy zimowy.Szkoda tylko fatygi na zgłaszanie się!!!

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

Aktualności

Sport

Region

Szkoły i przedszkola

 

×
Reklama