https://www.hotelleda.pl/restauracja/kuchnia
×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Skradzione w 2016 roku Audi Q7 odzyskali w Kołobrzegu policjanci do walki z przestępczością samochodową. Pojazd był zarejestrowany w Polsce na fałszywe dokumenty.

Policjanci badając dokumentację i pochodzenie rejestrowanych samochodów importowanych do Polski zainteresowali się Audi Q7. Dane w dokumentacji nie zgadzały się ze stanem faktycznym co mogło oznaczać, że pojazd został nielegalnie zarejestrowany w Polsce. Kolejne czynności upewniły funkcjonariuszy co do podejrzeń.

W sprawę zaangażowani zostali biegli z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Szczecinie. Ich praca wykazała, ze pojazd posiada ingerencję w pole vin. Dalej ustalono, że pojazd figurujący w obecnych dokumentach na 2016 rok produkcji, faktycznie wyprodukowany był w 2014 r., natomiast w 2016 roku został skradziony w Berlinie. Wówczas wartość pojazdu oszacowana została na 160 tys. zł.

Auto na jednej z kołobrzeskich osiedli zostało odebrane obecnemu właścicielowi, a w sprawie wszczęto postępowanie przygotowawcze dotyczące między innymi przerobienia znaków identyfikacyjnych.


Aktualności

Sport

Region

Szkoły i przedszkola

 

×
Reklama