×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Poznańska Akademia Barmanów po raz kolejny organizuje Kurs Barmański LEVEL A (dawny Kurs I-go stopnia) w Kołobrzegu. 

 

Kurs obejmuje  30 godzin szkolenia teoretycznego i praktycznego. Czas trwania zajęć jest uzależniony od zdyscyplinowania grupy i jej zaawansowania zawodowego. Zajęcia trwają 3 dni, obejmują część teoretyczną i praktyczną. W części praktycznej wykorzystywane są oryginalne alkohole bez stosowania substytutów i polega ona na samodzielnym przygotowaniudrinków pod okiem prowadzącego Master Bartender Dariusza Kosiorka. Kurs kończy się egzaminem zarówno teoretycznym jak i praktycznym. Po zdanym egzaminie uczestnik otrzymuje certyfikat Barmana Level -A wydany przez Stowarzyszenie Polskich Barmanów.

Program nauczania oparty jest na założeniach szkoleniowych kursów barmańskich Level –A akceptowanych przez Zdzisława T. Nowickiego. Prowadzącym zajęcia jest, członek Zarządu Głównego Konfraterni Masterów w SPB Dariusz Kosiorek.

 

15.02 – 17.02 2016 Kołobrzeg

IKAR PLAZA

Ul. Wschodnia 35

Kurs barmański kosztuje 650, 00 zł od osoby.

 

Wszelkie materiały i produkty niezbędne do przeprowadzenia kursu zapewnia organizator. Wystarczy zadzwonić pod  numer gsm:  Łukasz Płokita  503 997 389

Certyfikat, który każdy otrzyma po zdanym egzaminie jest dokumentem potwierdzającym nabycie podstawowych umiejętności Barmańskich i jest honorowany w 60 krajach na Świecie.