×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
SOLNY INVESTMENT Sp. z o.o. realizuje najnowszą inwestycje condo hotelu w Kołobrzegu.
Solny Resort**** bo o nim mowa to nowoczesny, 4 gwiazdkowy obiekt hotelowy położony w Uzdrowiskowej Strefie A. Obiekt oferować będzie 150 apartamentów hotelowych, przy czym każdy z nich wyposażony będzie w nowoczesne oraz stylowe meble, klimatyzację, pełny węzeł sanitarny oraz wszystko to, co zapewni przyszłym klientom komfortowy wypoczynek nad morzem.

Głównym atutem inwestycji w Solny Resort**** jest gwarancja stałej, 7% stopy zwrotu oraz pełna bezobsługowość inwestycji. Na przestrzeni ostatniej dekady zainteresowanie tego typu możliwościami jako formą lokowania kapitału zyskuje na popularności. Dodatkowym atutem inwestycji w odróżnieniu od innych obiektów tego typu – jest 30 dniowy pobyt właścicielski, który można wykorzystać także w sezonie letnim, co również jest nietuzinkową gwarancją.
Solny Resort stanowić będzie integralną, nową część obecnego Hotelu Solny w Kołobrzegu. Hotel Solny od wielu lat jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i kultowych marek na polskim wybrzeżu.

Równocześnie z nową inwestycją, przeprowadzony będzie także generalny remont obecnego Hotel Solny tak, aby oba obiekty stanowiły jedną, wspólną integralną całość.

Solny Resort****dysponować będzie ponadto krytym basenem oraz nowymi, dwiema salami konferencyjnymi z pełnym wyposażeniem. To wszystko, w połączeniu z obecną infrastrukturą Hotel Solny czyli parkingiem, basenem zewnętrznym, strefą odnowy biologicznej, salonem fryzjerskim i kosmetycznym, sauną a także restauracją i lobby barem zapewniać będzie idealne miejsce do wypoczynku czy spotkań biznesowych.


http://solnyresort.pl/

r
eklama

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA