×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W Szkole Podstawowej Nr 5 w świetlicy dla klas I - III odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród w Międzyszkolnym i Przedszkolnym Konkursie Plastycznym "Wielkanoc ma moc..." W konkursie wzięło udział ponad 160 uczestników z różnych szkół i przedszkoli miejskich.

Jajka wielkanocne o najciekawszej technice wykonania zostały wysłane na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny do Świnoujścia. "Piątkę" reprezentowało 8 uczniów: Julia Kwiatkowska kl. IV A, Anna Orłów kl. IV A, Barbara Rybka kl. I C, Piotr Mikołajczyk kl. III B, Dariusz Mikołajczyk kl. III B, Antonina Pasikowska kl. I B, Wiktor Zgryza kl. III C oraz Zuzanna Kolosa kl. III C.
Serca jury podbiła pisanka Wiktora Zgryza z klasy III , który wykonał ją "na słodko. Jajko posiadało czekoladowo woskowe wzory.

Wiktor Zgryza z kl. III C został laureatem konkursu w kategorii 8 - 13 lat. Pisanka, którą wykonał zrobiona była "na słodko", tj. w czekoladowo - woskowe wzory i tym podbiła serca .
Warto dodać, że w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez miejscowe MDK kilkuset uczestników. Prace nadsyłano m.in. ze Szczecina, Zgierza, Płocka, Muszyńca, z Dukli, Polkowic i Sokołowa Małopolskiego.


ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA