×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Pierwsza runda Grand Prix Województw Zachodniopomorskiego i Lubuskiego Szkół Podstawowych w pływaniu już się zakończyła. Cykl tej sportowej imprezy pływacy rozpoczęli w Szczecinie 4-go listopada.  Pomimo okrojonego składu (tylko 5 osób) reprezentującego Miejski Klub Pływacki Kołobrzeg z powodu chorób, nie zawiodły Gaja Sobocińska i Gabriela Ławrynowicz rocznik 2003.
Dziewczęta popisały się świetnymi występami. Gaja nowym czasem 35,69 uzyskała srebrny medal na dystansie 50m stylem motylkowym. Podczas wyścigu na 100m zmiennym ustanowiła rekord życiowy 1:21,37 , który pozwolił zająć trzecie miejsce na podium. Gabriela znakomicie spisała się podczas wyścigu 100m stylem klasycznym 1:25,29 ulegając tylko koleżance z Polic. Należy wspomnieć, że młoda żabkarka w ubiegłym roku została powołana do rezerw kadry wojewódzkiej, ponieważ znalazła się wśród najlepszych 25 dziewcząt w Polsce na dystansie 200m stylem klasycznym. Jeżeli utrzyma swoją nową lokatę na pływackim rankingu, po środowym wyścigu, do końca grudnia, wtedy przeskoczy do podstawowego składu w zachodniopomorskim. W podobnej sytuacji jest, niestety nieobecna na zawodach z powodu choroby, Weronika Mrożek, która zajmuje pierwsze miejsca w swoim roczniku. Trzymamy kciuki za dziewczęta i mamy nadzieję, że jeszcze więcej naszych młodych zawodników znajdzie się w tej grupie.

Męska część  reprezentacji tym razem bez nagród, ale występy owocowały nowymi rekordami życiowymi.

Systematyczny rozwój i regularna satysfakcja z naszych osiągnięć wynika ze wspaniałej współpracy potencjalnych zawodników (w pełnym tego słowa znaczeniu) z trenerkami Katarzyną Krupiak i Matyldą Rogińską.

Pozostałe wyniki:

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA