×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
To będzie pierwsze takie auto na prąd w regionie. W ręce Strażników Miejskich oficjalnie w piątek został przekazany samochód Nissan e-NV200. Pojazd o zerowej emisji spalin jest przyjazny dla środowiska i ze względu na swoje ekologiczne zalety, wykorzystywany będzie do patrolowania głównie strefy uzdrowiskowej.

Jak poinformowali urzędnicy auto jest tanie w eksploatacji a przejechanie 100 km ma kosztować miasto około 6 zł. Nowy nissan kosztował 134 tysiące złotych. Połowę tej kwoty sfinansował Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska. Resztę dołożył Urząd Miasta w Kołobrzegu. Nowoczesny Nissan zastąpi jedno z aut użytkowanych przez kołobrzeskich Strażników, którzy do swojej dyspozycji mają dwa pojazdy. Samochód na ulice Kołobrzegu wyjechał chwilę po oficjalnej prezentacji.

Komentarze  
+9 #1 Spod bidry 2017-09-22 10:04
Chłopaki podwieźcie tym cackiem do domu :-) W końcu też się składam na nie z podatków :-)
-2 #2 koalowy 2017-09-22 11:01
nie no petarda !!!
+19 #3 Jebiewdenko 2017-09-22 11:31
A wiecie ile elektrownia musi spalić wyngla żeby naładować tego rupiecia? Może jakiś ekoterrorysta się wypowie?
+3 #4 Jolka11 2017-09-22 11:44
Pierwsze takie auto w regionie? Mój wujek ma elektryczne
+12 #5 loluś 2017-09-22 12:08
A Oni wiedzą o tym, że za 3 lata trzeba wymienic akumulatory warte 30 tys.
-6 #6 GromBurak na swojem 2017-09-22 19:31
Zabawa a hulanka na koszt POdatnika w Kolobrzegu rzadzonem przez PO i Gromka trwa na dobre .
W calym kraju rozliczja juz zlodziei i sabotazystow .
Tu w Kolobrzegu miescie wyludniajacym sie
Z rodowitych kolobrzezan ,
Polakow czas stanal w miejscu .
W piaskownicach na placach zabaw
Zamiast piasku psie i kocie kupy
My kedziory brygada w to miejsce
W komforcie musiem wowozic
Swoje spasione od nierobstwa dup. zopy
+1 #7 PO 2017-09-22 21:07
Cytuję [...] na swojem:
Zabawa a hulanka na koszt POdatnika w Kolobrzegu rzadzonem przez PO i Gromka trwa na dobre .
W calym kraju rozliczja juz zlodziei i sabotazystow .
Tu w Kolobrzegu miescie wyludniajacym sie
Z rodowitych kolobrzezan ,
Polakow czas stanal w miejscu .
W piaskownicach na placach zabaw
Zamiast piasku psie i kocie kupy
My kedziory brygada w to miejsce
W komforcie musiem wowozic
Swoje spasione od nierobstwa dup. zopy

Pozdrawiamy cię środkowym palcem, dupku
-1 #8 krol meneli 2017-09-23 00:14
Cytuję [...]wdenko:
A wiecie ile elektrownia musi spalić wyngla żeby naładować tego rupiecia? Może jakiś ekoterrorysta się wypowie?

Na slasku i tak smierdzi weglem wiec im nie zaszkodzi a nam sie polepszy -to po pierwsze .po drugie-pisalem w komentach zeby tepaki nie kupowali spalinowych autobusow a elektryczne mimo ze drozsze ,byloby dobrze?? nawet jakby 3 autobusy elektryczne jezdzily w centrum jak milo by bylo na przystankach ,zero smrodu diesla ale gdzie tam ,polecial grom i kupil spalinowki sic
+6 #9 osserwer 2017-09-23 07:29
To może z takiej okazji ten trep-tępak rzuci palenie,zacznie pilnowac roboty i nie będzie biegał na papierocha,jak pętak ,co chwilę do wnęki drzwiowej przy starym Urzędzie Pracy.
-3 #10 ONUFRY 2017-09-23 11:49
Prezydent naszego miasta daje przykład i własną pomysłowością, przedsiębiorczością, dbałośc o nasze miasto, zdecydowanie przewyższa gospodarzy innych miast. Na szczęście mieszkańcy Kołobrzegu w większości to ludzie rozsądni, więc Pan Gromek zostanie wybrany na kolejną kadencję ptrydencką
+3 #11 ONUFRY 2017-09-23 16:03
Cytuję ONUFRY:
Prezydent naszego miasta daje przykład i własną pomysłowością, przedsiębiorczością, dbałośc o nasze miasto, zdecydowanie przewyższa gospodarzy innych miast. Na szczęście mieszkańcy Kołobrzegu w większości to ludzie rozsądni, więc Pan Gromek zostanie wybrany na kolejną kadencję ptrydencką

Myślisz że takimi wypowiedziami zmienisz fakt że Kołobrzeżanie już nie chcą tego prezydenta ? To powodzenia życzę w takim myśleniu :D
+1 #12 ghost 2017-09-23 21:02
No to na hot doga chłopaki kiedy jedziemy ;-) ?
+2 #13 Janina typowa 2017-09-23 21:32
Cytuję loluś:
A Oni wiedzą o tym, że za 3 lata trzeba wymienic akumulatory warte 30 tys.

To straź miejska- nie wymagają wykształcenia i nie doszukują się logicznego.... Tfu!!! Jakiegokolwiek myślenia. Oni mają blankiecie na mandacik i koniec. Tu brak miejsca na myślenie. Nie doszukują się mózgu tam gdzie go nie ma.
+1 #14 Nie POpaprany złodziej 2017-09-23 22:17
Cytuję ONUFRY:
Prezydent naszego miasta daje przykład i własną pomysłowością, przedsiębiorczością, dbałośc o nasze miasto, zdecydowanie przewyższa gospodarzy innych miast. Na szczęście mieszkańcy Kołobrzegu w większości to ludzie rozsądni, więc Pan Gromek zostanie wybrany na kolejną kadencję ptrydencką

Jasne jak gromek znowu przejedzie kogoś na padach to debile ze straży miejskiej będą mieli czym rannego przewieść na pogotowie to jest debil do entej potęgi¡!!!!!!!!!!!!!!!!¡!!! Niestety
+2 #15 jajo 2017-09-23 22:34
Teraz to tylko wybudowac stacje do ładowania tego cacka i już budżet miasta zmniejszy się o nastepne 200 tys
+1 #16 SORY 2017-09-24 07:30
Do JANINA TYPOWA- Znajde cię i zobaczymy kto tu nie ma mózgu. Do zobaczenia
0 #17 UKLAD ZAMKNIETY 2017-09-24 15:15
PrzyPOminam Strazy Miejskiej ze przejscie dla jakichs pieszych w Kolobrzegu .
Jest POletkiem notorycznych POlowan pr prezydenta Kolobrzegu Gromka . :o
Na kobiety na przejsciu dla pieszych roszczace sobie .....to nieslychane pierszenstwo na onym przejsciu. :-?
Przed jasniePOswieconem prr Gromkiem jadacym tamej swa sluzbowa skodzina Suberbeee :-*
0 #18 UKLAD ZAMKNIETY 2017-09-24 15:21
PrzyPOminam Strazy Miejskiej ze przejscie dla jakichs pieszych w Kolobrzegu .
Jest POletkiem notorycznych POlowan pr prezydenta Kolobrzegu Gromka . :o
Na kobity na przejsciu dla pieszych roszczace sobie .....to nieslychane pierszenstwo na onym przejsciu. :-?
Przed jasniePOswieconem prr Gromkiem jadacym tamej swa sluzbowa skodzina Suberbeee :-*
+3 #19 obywatel xd 2017-09-24 16:13
auta na gaz też są przyjazne środowisku