×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Już 15 i 16 czerwca w Budzistowie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie historyczne, na które miejscowość ze względu na swój charakter zasługiwało już od dawna. W ciągu kilkunastu godzin informację o I Festiwalu Wczesnośredniowiecznym w Budzistowie, odebrało aż 15 tys. osób i liczba ta rośnie.

To świadczy o tym jak dużym zainteresowaniem cieszy się ta historyczna impreza w tak historycznym miejscu. W programie m.in. inscenizacja historyczna, pokazy, prelekcje. Pierwszego dnia koncert zespołu Stary Olsa. Miejscem na którym spotkają się wojowie zmierzający do Budzistowa będzie teren przy ul. Kasztanowej. Gminę Kołobrzeg na konferencji reprezentował radny z Budzistowa - Tomasz Królikowski. Materiał wideo z konferencji, od 18:34 rozpoczyna się część poświęcona I Festiwalowi Wczesnośredniowiecznemu ,,Budzistowo - dawny Kołobrzeg”.

Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama