×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Na przestrzeni ostatnich lat nasza gmina weszła na tory szybkiego rozwoju, w wielu obszarach. Pozwala nam na to między innymi bardzo ważny dokument, jakim jest Strategia Rozwoju Gminy na lata 2016-2022. Cele, które realizujemy są w niej zawarte. Szereg z nich udało się już osiągnąć, pojawiły się również nowe plany.

W związku z tym podjęliśmy prace nad aktualizacją Strategii. Gorąco Państwa zapraszamy do wniesienia swoich uwag, potrzeb i pomysłów. Gmina potrzebuje Strategii stworzonej nie tylko przez wójta, pracowników i radnych, ale przede wszystkim napisanej przez mieszkańców i dla mieszkańców. W tej chwili mamy realny wpływ na to, w jakim kierunku będzie rozwijała się gmina. Już w dniach 17-18.10.2019 r. odbędą się konsultacje społeczne, podczas których zostanie przedstawiony projekt Aktualizacji Strategii.

17.10.2019 r. - Dźwirzyno, GOSTiR, godz. 11:00

18.10.2019 r. - Kołobrzeg, Urząd Gminy (sala konferencyjna), godz. 11:00

 

Zapraszamy do udziału!

Firma „Remedis”, która pracuje nad tym dokumentem zgłosi się do części Państwa z telefoniczną ankietą, której wnioski zostaną uwzględnione w Strategii. Aby dać wszystkim Państwu szansę wypowiedzenia się zamieściliśmy również tę ankietę na stronie internetowej gminakolobrzeg.webankieta.pl dzięki czemu można ją wypełnić i przesłać internetowo.

Poniżej wstępny projekt Strategii oraz streszczenie - prezentacja.

Wszelkie uwagi można też zgłaszać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama