×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Wójt Gminy Kołobrzeg serdecznie zaprasza tutejszych przedsiębiorców na bezpłatne szkolenie dotyczące odpowiedzialnej sprzedaży i serwowania napojów alkoholowych organizowane wspólnie z organizacją Związek Pracodawców Polski Przemysł Spirytusowy (ZP PPS).

Jest to okazja do podniesienia wiedzy i świadomości Państwa pracowników w zakresie regulacji prawnych, rozwiązywania problemów, z jakimi spotykacie się Państwo na co dzień w trakcie sprzedaży i serwowaniu napojów alkoholowych oraz szansa do wypracowania wzorców odpowiedzialnej sprzedaży i podawania tych produktów.

Inicjatywa ta jest jednym z działań mających na celu ograniczenie konsekwencji nadmiernego, nieodpowiedzialnego spożywania alkoholu, które skutkuje m.in. problemami zdrowotnymi, spożywaniem alkoholu przez młodzież, wzrostem zagrożenia przestępczością, z którymi jako społeczeństwo musimy sobie w konsekwencji radzić.

Szkolenie odbędzie się w dniu 26 marca 2020 r. o godz. 10:00 w Sali Konferencyjnej (nr 01, poziom -1) w Urzędzie Gminy Kołobrzeg przy ul. Trzebiatowskiej 48A, 78-100 Kołobrzeg. Szkolenie potrwa około dwóch godzin. Program szkolenia znajduje się poniżej w załączniku PDF/MS WORD.

Szkolenie poprowadzi p. Robert Lemański – trener, specjalista z zakresu profilaktyki społecznej, który od kilkunastu lat współpracuje m.in. z członkami Gminnych Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, pracownikami socjalnymi, policjantami czy strażnikami miejskimi.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o dokonanie rezerwacji u pracowników Urzędu Gminy w Kołobrzegu telefonicznie lub drogą poczty elektronicznej:

- Małgorzata Aptewicz tel. 94 35 30 452 wew. 18, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

- Marek Dołęgowski tel. 94 35 30 452 wew. 18, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA