×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Forum Ekspertów analizowali ostatnie 2 lata w Gminie Kołobrzeg. W swoim uzasadnieniu wyliczyli wiele rzeczy, które pozwalają na walkę o tytuł Lidera Turystyki.

Wśród nich znalazła się m.in. infrastruktura drogowa - nowe nawierzchnie na drogach, nowe miejsca parkingowe oraz nowe i istniejące trasy rowerowe. Wymieniono także mnogość imprez, które odbywają się każdego roku. Kapituła nie pominęła turystyki wodnej. Jednym z naszych atutów jest jezioro Resko, na którym odbywają się regaty Admirals Cup, ściągające tysiące żeglarzy. Wielkie wrażenie zrobiła też budowa Centrum Turystyki i Rekreacji Wodnej- doceniono rozmach i wpływ Mariny na zwiększenie ruchu turystycznego.


W uzasadnieniu nominacji członek Forum Ekspertów, p. Artur Świtoń, pisze: „To, co podkreślali członkowie Forum przyznając nominację dla Gminy Kołobrzeg – to fakt, że jest ona w pełni transparentną, otwartą na nowe pomysły godną społecznego zaufania – dlatego została nominowana do wąskiego grona samorządowców ubiegających się o Tytuł „Lidera Turystyki 2020”.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama