×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
28 września odbyła się XX Sesja Rady Gminy Kołobrzeg. Była to pierwsza od marca sesja, która nie odbywała się zdalnie. Zorganizowano ją w Centrum Rekreacji i Sportów Wodnych w Dźwirzynie.

Sesja, jako że była, pierwszą, na której mogli spotkać się radni oraz mieszkańcy i sołtysowie była długa. Każdy chciał zabrać głos, by zwrócić uwagę na ważne sprawy, ale także by podziękować za dotychczas podjęte działania. Dźwirzynie.


Na początku radni mieli dyskutować o udzieleniu pomocy finansowej dla Powiatu Kołobrzeskiego. Wójt Włodzimierz Popiołek zasygnalizował, że temat wymaga to dużo głębszej analizy. Radni zgodzili się z Wójtem i punkt zdjęto z porządku obrad. Dźwirzynie.


Podjęto za to inne uchwały, m.in. nadano nowe nazwy ulicom w Zieleniewie (Gruszkowa oraz Orzechowa), ustalono górne stawki opłat dla właścicieli nieruchomości za usługi w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych i wywozu nieczystości ciekłych oraz uchwałę o przyznawaniu nagród i stypendiów sportowych. Wszystkie uchwały przyjęto jednogłośnie.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama