×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Święta Bożego Narodzenia już niebawem. Co roku przygotowujemy świąteczne dania- karpia, pierogi i inne pyszności. To szczególna okazja by rodzinni mistrzowie kuchni mogli popisać się swoimi kulinarnymi umiejętnościami.

Wszyscy wiemy, że najsmaczniejsze potrawy, to te przyrządzone w rodzinnym gronie. Na zakończenie 2020 roku pragniemy zaprosić wszystkich do konkursu na wypiek. Nie będziemy jednak oceniać smaku wypieku, lecz jego piękno i oryginalność. Podzielmy się naszą wyobraźnią w przystrajaniu świątecznych wypieków. Popuśćmy wodze fantazji, stwórzmy najpiękniejsze słodkości. Ozdobne ciasto? Może oryginalny świąteczny chleb? A może bożonarodzeniowy kołacz? Pokażcie jakie wypieki zaserwujecie na święta.

Urzędnicy z budynku przy ul. Trzebiatowskiej zapraszają wszystkich mieszkańców gminy do tradycyjnego bożonarodzeniowego konkursu z nagrodami.

- Prosimy o nadesłanie 2 fotografii. Jednej z przygotowanym wypiekiem drugiej z wypiekiem i jego autorem. Zdjęcia prosimy przesyłać do dnia 21 grudnia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Konieczne jest załączenie formularza zgłoszeniowego, który można pobrać w pliku poniżej oraz zapoznanie się z Regulaminem konkursu - czytamy w nadesłanym komunikacie.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMINZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama