×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Boże Narodzenie to cudowny czas. Dosłownie. Cudowna jest tajemnica narodzin Bożej Dzieciny, cudowne jest odrodzenie naszej wiary i nadziei, cudowne jest wspólne kolędowanie, pichcenie potraw, powroty do domu, cudowna jest bliskość ukochanych osób. Nic więc dziwnego, że celebrujemy te cudowne chwile i szczodrze przyozdabiamy swoim sercem.

Niezwykłej mocy nadają tym chwilom nie tylko potrawy i emocje, ale również przecudne ozdoby, dekoracje i wyjątkowe symbole. Tym cenniejsze gdy przygotowujemy je sami. Czy to wykonane przez małe dłonie naszych pociech czy wprawne ręce babci lub dziadka, które z ogromną starannością i doświadczeniem wplatają w nie najcieplejsze wspomnienia wielu, wielu cudownych świąt Bożego Narodzenia.


Łańcuchy, bombki, aniołki, śnieżynki, stroiki... Wszystkie piękne i nadające atmosferze świąt magii. Podzielmy się tą magią, zainspirujmy wzajemnie, sprawmy sobie radość. Urzędnicy z budynku przy ul. Trzebiatowskiej zapraszają wszystkie dzieci, młodzież i seniorów do tradycyjnego bożonarodzeniowego konkursu z nagrodami.


- Dzieci i młodzież mogą zgłosić do konkursu własnoręcznie wykonaną ozdobę świąteczną, a seniorzy stroik. Prace prosimy sfotografować same oraz wraz z autorem oraz przesłać zdjęcia do dnia 15 grudnia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Prosimy o załączenie formularza, który można pobrać w pliku poniżej oraz zapoznanie się z regulaminem konkursu - czytamy w nadesłanym komunikacie.


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama