×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Są już wyniki 3 gminnych konkursów świątecznych. Jak pamiętamy uczestnicy mogli startować w trzech kategoriach- ozdoba choinkowa (kategoria dla dzieci do lat 13. oraz osobna dla młodzieży w wieku 14-18 lat) oraz stroik świąteczny (kategoria dla seniorów).

Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie. Wszystkie nadesłane prace były piękne i wyjątkowe. Po głębokim zastanowieniu wytypowali jednak te, które w ich mniemaniu zasłużyły na główne nagrody.

Pierwsze miejsce za oryginalny stroik świąteczny wygrała Pani Krystyna Kozioł z Przećmina. Na drugim zaś uplasowała się Pani Mirosława Folta z Zieleniewa. W II kategorii, dla młodzieży w wieku 14-18 lat - najpiękniejsza ozdoba choinkowa - zwyciężył Maciej Matusiak z Zieleniewa. Srebro przypadło Natalii Drewniak z Nowogardku i jej ozdobie. W kategorii dziecięcej zwycięstwo przypadło Amelii Skubisz z Dźwirzyna. Zaraz za nią uplasował się Grzegorz Matusiak z Zieleniewa. Trzecie miejsce zdobył łańcuch choinkowy Oliwii Lewandowskiej ze Starego Borku.


W sprawie nagród ze zwycięzcami Urzędnicy ze zwycięzcami skontaktują się osobiście.


amelia_skubisz_i_jej_praca_jpg
grzegorz_matusiak_ze_swoja_praca_jpg
krystyna_koziol_i_jej_stroik_swiateczny_jpg
maciej_matusiak_ze_swoja_praca_jpg
miroslawa_folta_i_jej_stroik_jpg
natalia_drewniak_i_jej_ozdoba_jpg
oliwia_lewandowska_ze_swoja_praca_jpg
ozdoba_amelii_skubisz_jpg
ozdoba_choinkowa_grzegorza_matusiaka_jpg
ozdoba_macieja_matusiaka_jpg
ozdoba_natalii_drewniak_jpg
ozdoba_oliwii_lewandowskiej_jpg
stroik_krystyny_koziol_jpg
stroik_miroslawy_folty_jpg

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA