×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
9 grudnia  pięć par z Gminy Kołobrzeg uczciło swoje małżeńskie jubileusze. W tych wyjątkowych chwilach nie zabrakło wzruszeń, najlepszych życzeń i wspomnień z dnia zawarcia związku małżeńskiego. Jedne pary uczciły ten dzień kameralnie inne w rodzinnym gronie.

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie w imieniu prezydenta RP wręczył wójt Włodzimierz Popiołek. Uroczystości odbyły się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kołobrzegu. Wyjątkiem były diamentowe gody Państwa Wandy i Jana Wilkosz z Kądzielna, gdzie najbliżsi w tamtejszej świetlicy przygotowali dla nich niespodziankę. Zobacz kto i jak obchodził wyjątkowy jubileusz 50 a nawet 60 lat przeżytych wspólnie obok siebie.

Państwo Wanda i Jan Wilkosz z Kądzielna, zawarli związek małżeński w USC w Tychowie 23 grudnia 1957 roku, obchodząc swoje diamentowe gody.
Państwo Daniela i Jerzy Rafałko z Dźwirzyna, zawarli związek małżeński w USC w Karlinie 9 grudnia 1967 roku, świętując swój złoty jubileusz.Państwo Józefa i Witold Popielarczyk z Drzonowa, zawarli związek małżeński w USC w Dygowie 23 grudnia 1967 roku, obchodząc tym samym swoje złote gody.Państwo Barbara i Adam Kędziora z Grzybowa, zawarli związek małżeński w USC w Kołobrzegu 25 grudnia 1967 roku, uhonorowani medalami za wspólne 50 lat.Państwo Leokadia i Stanisław Rybka z Nowego Borku, zawarli związek w USC w Kołobrzegu 25 grudnia 1967 roku, uczcili wyjątkowy jubileusz.
Komentarze  
+2 #1 agaa 2017-12-20 17:58
życzę dużo zdrowia wszystkim jubilatom

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA