×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

ramach programu operacyjnego ,,Rybactwo i Morze” uzyskano dofinansowanie w kwocie 277 tys. zł na realizacje zadania ,,Relaksacja, harmonia, równowaga - zagospodarowanie przestrzeni publicznej polegające na stworzeniu miejsca rekreacji i wypoczynku”. W związku z tą inwestycją utworzone lub zmodernizowane zostaną 4 miejsca rekreacji w Budzistowie, Rościęcinie, Obrotach i Bogucinie. Koszt całej inwestycji to 668 tys. zł. Celem projektu jest rozbudowa ogólnodostępnej infrastruktury turystycznej zwiększającej atrakcyjność terenów cennych także przyrodniczo. Miejsce te powstaną nad rzeką Parsetą. Prace będą prowadzone w dwóch etapach i zakończą się z końcem lipca 2018 roku.


Druga podpisana przez Annę Mieczkowską członka zarządu Województwa Zachodniopomorskiego i wójta Gminy Kołobrzeg Włodzimierza Popiołka umowa dotyczyła dofinansowania zadania ,,Budowa drogi rowerowej wzdłuż dróg powiatowych Kołobrzeg - Korzystno - Przećmino, Etap I i II”. O tej inwestycji pisaliśmy już kilkukrotnie na naszej stronie i na łamach gminnego czasopisma Afisz. Za blisko 6 milionów złotych powstanie ciąg pieszo rowerowy. Prace na I etapie Kołobrzeg - Korzystno już się rozpoczęły. Kwota dofinansowania tej inwestycji w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych to 3 mln 867 tys. zł natomiast wkład własny gminy to 2 mln 69 tys. zł.


Komentarze  
+1 #1 ZKL XXX 2018-01-12 15:26
I to mi się podoba. Gmina inwestuje żeby było pieknie miło i przyjemnie. Wójt nie boi się inwestować i pozyskuje nowe fundusze i dotacje. Brawo TY
-1 #2 kryspin 2018-01-15 21:29
i rujnuje mieszkanców grzybowa stawiając masz pley

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama