×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Strażnicy Społecznej Straży Rybackiej Koła PZW w Drzonowie pilnują przez cały rok rzek i akwenów przed kłusownictwem i zanieczyszczeniami. Ostatnio wzięli udział we wspólnym patrolu ze strażnikami Państwowej Straży Rybackiej z Koszalina oraz strażnikami SSR z Białogardu. Patrolowano wody Gminy Kołobrzeg – rzekę Błotnicę i Dębosznicę oraz jezioro Resko. W trakcie działań udzielono kilku upomnień i pouczeń. Przy okazji warto wspomnieć o bardzo dobrej współpracy  strażników ze strażnikami PSR, SSR z Białogardu, Świdwina oraz Towarzystwa Miłośników Rzeki Regi, które jesienią zorganizowało dwudniowe szkolenie z zakresu samoobrony z udziałem Społecznej Straży Rybackiej Koła PZW z Drzonowa
Komentarze  
+5 #1 zsh 2018-01-25 18:23
Takie wody jak Resko powinny być gminne, a ich rybostan dostępny dla wszystkich a nie dzierżawione osobą prywatnym które przeprowadzają odłowy bez ograniczeń. Chory kraj. To co się stało z tym jeziorem to tragedia, ci co tam łowią wiedzą o czym piszę. Polskie wody przez takie podejście wiecznie będą bezrybne. Gdzie tu szukac porównania do Skandynawii czy Irlandii- żenada.
+5 #2 zsh 2018-01-25 18:29
A Błotnica i Dębosznica zdegradowane przez meliorację i gdzie tu szukac pozytywów. Ta kontrola to jakaś kpina z wędkarzy i ekologów którym leży na sercu dobro naszych wód. Wstydżcie się.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama