×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W związku z trwającą ogólnopolską akcją protestacyjną nauczycieli, Wójt Gminy Kołobrzeg informuje, że Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie oraz Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dźwirzynie nie przystępują do strajku w dniu 8 kwietnia 2019 r., w tym dniu uczniowie będą jak zawsze dowiezieni do szkół, a zajęcia dydaktyczne odbędą się zgodnie z planem.

Natomiast, zgodnie z otrzymaną informacją, szkoły na terenie Gminy Miasta Kołobrzeg, przystępują do strajku od dnia 8 kwietnia 2019 roku, do odwołania.


W tym czasie szkoły w Gminie Miasto Kołobrzeg nie będą organizowały żadnych zajęć, w tym również zajęć opiekuńczo- wychowawczych, dlatego też Gmina Kołobrzeg w tym okresie nie będzie organizowała dowozu do szkół w Mieście.


W związku z tym prosimy Państwa o wyrozumiałość, zapewnienie opieki swoim dzieciom i śledzenie komunikatów zamieszczanych przez poszczególne szkoły na ich stronach internetowych oraz na e-dziennikach, w których dyrektorzy będą informować Państwa o zakończeniu akcji strajkowej.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA