×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Wójt Bernadeta Borkowska spotkała się w urzędzie gminy z organizatorami festiwalu Sunrise, który w tym roku odbędzie się na terenie Podczela. Stronę organizatora imprezy reprezentowali: Krzysztof Bartyzel oraz Roman Łangowski. W spotkaniu udział wzięli także przedstawiciele policji, pracownicy urzędu oraz radny gminy Roman Marciniak.

W trakcie rozmów poruszano tematy dotyczące bezpieczeństwa mieszkańców gminy Ustronie Morskie, dojazdu na teren imprezy, czy oznakowania dróg. W planach jest kolejne spotkanie, na którym organizatorzy mają przedstawić więcej szczegółów dotyczących oraganizacji tej kilkudniowej imprezy masowej.

Komentarze  
+6 #1 Just True 2018-12-15 10:33
Pogonić belzebuba, czy mógłby w końcu ktoś pokazać zestawienia z poprzednich latach ile miasto dokłada do spędu tego cwaniaka. Zastanawiam się dlaczego jest takie parcie z jego strony. I nadal nie wiem ile zapłaci za dzierżawę tego miejsca w terminie chyba najbardziej obleganym w sezonie i czy nie można było zrobić przetargu, bo z chęcią bym przystąpił do niego. Przynajmniej byłoby sprawiedliwe
Cytować
+6 #2 Korneliusz 2018-12-17 21:45
Jaki projekt,taka realizacja.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama