×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W sali narad urzędu gminy – wójt Bernadeta Borkowska spotkała się z przedstawicielami instytucji oświatowych, kulturalnych i organizacyjnych gminy, aby ustalić program ferii zimowych w Ustroniu Morskim. W tym roku zgodnie z terminarzem Zachodniopomorskiego Kuratorium Oświaty ferie zimowe rozpoczną się 28 stycznia i trwać będą do 10 lutego 2019 r.

Tradycyjnie nie zabraknie aktywności sportowych i kulturalnych, bezpłatnych wejść na lodowisko Milenium w Kołobrzegu, warsztatów fotograficznych, plastycznych czy kulinarnych. Przypominamy również, że w okresie ferii zimowych obowiązuje promocyjne wejście na basen w Centrum Sportowo – Rekreacyjnym „HELIOS” w cenie 5,00 zł za osobę. Oferta ta kierowana jest do dzieci i młodzieży do 18 roku życia posiadających ważny dokument uprawniający do zniżki. Więcej szczegółów już wkrótce.

Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama