×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Drużyna dziewczynek z Sp 4 Kołobrzeg, jako Mistrz Powiatu Kołobrzeskiego, reprezentowała nasz region w Mistrzostwach Województwa w czwórboju lekkoatletycznym.

Dziewczynki świetnie się spisały, zajmując po zaciętej walce bardzo dobre piąte miejsce w województwie zachodniopomorskim. Uczennica kasy VI B Ewa Dzwolak wywalczyła indywidualnie cztery medale. Zdobyła dwa medale złote, jeden srebrny i jeden brązowy. Medal złoty zdobyła w łącznej punktacji z czterech konkurencji, które składają się na czwórbój lekkoatletyczny (bieg na 60m, skok w dal , rzut piłeczką palantową i bieg na 600m) , uzyskując 357 pkt . Drugi złoty medal wywalczyła w biegu na 60 m, gdzie była bezkonkurencyjna z bardzo dobrym czasem 8.42.


Na skoczni w dal uległa tylko zawodniczce z Goleniowa przegrywając złoto jedynie o dwa centymetry, uzyskując wynik 4,56 cm. Ostatni z medali, brązowy, przypadł jej w rzucie piłeczką palantową. Pozostałe zawodniczki, które tworzyły drużynę to: Nadia Dorobisz VI B, Patrycja Guzewicz VI B, Hanna Kubicka VI B , Wioleta Wierzbick VI D i Hanna Rasztubowicz V C. Trzeba zaznaczyć, że pozostałe dziewczynki spisały się wyśmienicie, uzyskując też bardzo wartościowe wyniki. Zespół prowadził nauczyciel Przemysław Wróbel.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama