×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Kochasz tańczyć, lubisz występować przed publicznością, a do tego masz dużo wolnego czasu i nie boisz się wysiłku fizycznego? Nic prostszego. Przy klubie koszykarskiej Kotwicy tworzona jest grupa cheerleaders. Aktualnie trwają poszukiwania dziewcząt w wieku 17-21 lat, które nie boją się występów przy dużej publiczności.

Grupa występować będzie na meczach oraz przy różnego rodzaju działaniach promocyjnych klubu. Nie jest wymagane doświadczenie w tańcu, choć jest mile widziane. Podstawowym kryterium jest chęć do nauki, sprawność fizyczna, czucie rytmu oraz pozytywne nastawienie. Zajęcia będą odbywać się będą w miłej atmosferze, pod okiem młodej dziewczyny kochającej taniec, która ma doświadczenie w gimnastyce artystycznej. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się 15 lipca w hali Milenium o godzinie ustalonej z osobami zainteresowanymi. Zgłoszenia oraz zapytania można przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama