×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Mieszkanka Kołobrzegu, zawodniczka KTC Kołobrzeg wystartowała w Aquathlonie w Genewie. Młoda sportsmenka miała do pokonania dystans 200 m pływania i 1500 m biegu. Rywalizację zakończyła z sukcesem na drugiej pozycji .

Tym razem zawody odbyły się w konfiguracji aquathlonu, który obok duathlonu ( jazda na rowerze i bieganie ) jest częścią zawodów triathlonowych.Sophie przystępowała do rywalizacji w tym roku pięć razy (biegi, aquathlony, triathlony), za każdym razem stając na podium. .


Jak relacjonuje Tata Sophie p. Konrad Niewiadomski , bycie zawodniczką KTC Kołobrzeg i możliwość trenowania z klubem pod okiem trenera Igora Muravev zwłaszcza intensywnie przepracowana zima pozwoliły Sophie osiągnąć bardzo dobre rezultaty w etapach rowerowych i biegowych.
Komentarze  
+1 #1 narciarze 2019-07-24 11:34
GRATULACJE :-)
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama