×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Kolejny sukces odnieśli karatecy klubu Morote Głowaczewo, startujący w Międzynarodowym Turnieju Karate WKF w Lęborku. Na odbywającym się 30 listopada Grand Prix International Karate WKF podopieczni trener, Przemysława Spadło zdobyli 3 medale.

Wiktor Wojarski, startujący w kumite U12 -45kg dotarł do finału, w którym zmierzył się z reprezentantem Rosji. W punktach był remis, niestety większość sędziów wskazała na przeciwnika. Tym samym karateka Morate Głowaczewo wywalczył srebrny medal

Maksymilian Rudewicz, startujący w kumite kadetów + 70k g zdobył drugie srebro, uznając w finale wyższość przeciwnika. Jest to wspaniała nagroda dla bardzo ciężko pracującego zawodnika, który swoją przygodę z karate rozpoczął o wiele później od swoich rywali.

Wiktor Wojarski nie spoczął na laurach i w kumite U12 Open szedł jak burza, niestety w półfinale, w którym zremisował na punkty, ponownie przez wskazanie sędziów musiał uznać przewagę konkurenta.

W zawodach wziął udział także Maksym Piłat, który stoczył 3 walki w kumite U9, zdobywając niezbędne doświadczenie.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama