×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Organizatorzy zapraszają wszystkich nowych uczestników w najbliższą sobotę 7 grudnia na bezpłatny bieg parkrun z okazji Mikołajek Początek biegu zaplanowano godz.9.00 .Start i meta tradycyjnie zlokalizowane będą przy Pomniku Sanitariuszki.

- Proszę wszystkich uczestników o odpowiednie przystrojenie się na start wg swoich pomysłów. Zapraszam również wolontariuszy, którzy mogą zdobywać koszulki po 25 razach współpracy przy parkrunie. Oczywiście trzeba się zarejestrować parkrun.pl/rejestracja. Nowy wolontariusz przynosi własny kod na bieg celem potwierdzenia rejestracji - pisze w komunikacie Ryszard Kaliciński koordynator kołobrzeskiej edycji parkrun.

Uczestnicy Parkrun biegają dla własnej satysfakcji, dlatego każdy biegnie własnym tempem, bez względu na to, jakie ono jest. Udział w biegu jest bezpłatny. Jedynym warunkiem jest dokonanie wcześniejszej rejestracji na http://www.parkrun.pl/rejestracja i wydrukowanie kodu uczestnika. Indywidualny kod uczestnika należy wziąć ze sobą na bieg, gdyż po jego ukończeniu, na podstawie kodu, możliwe będzie odczytanie danych uczestnika i uwzględnienie w wynikach. Nie ma konieczności zapisywania się po raz kolejny. Jednokrotna rejestracja pozwala na udział w dowolnej liczbie biegów i to we wszystkich lokalizacjach biegów parkrun w Polsce i na świecie.

Mile widziani są również posiadacze wszystkich kodów upoważniających do startu na 5 km.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama