×

Na hali sportowej Ogniska Pracy Pozaszkolnej odbył się Finał Wojewódzki Ogólnopolskich Mistrzostw w Mini siatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER JOY OF MOVING w kategorii „CZWÓRKI" chłopców.
Starowało 9 zespołów, które zostały zakwalifikowane do udziału w Finałach. Gospodarzy reprezentował zespół UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI w składzie Oliwier Pawlicki, Filip Mańkowski, Mateusz Romaniuk, Michał Romaniuk i Luis Rojek.

Dużym sukcesem zakończyły się rozgrywane finały, ponieważ zespół UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI po rozegraniu 5 meczów w eliminacjach i finałów/ zajął I m-ce i uzyskał awans na Mistrzostwa Polski, które odbędą się pod koniec sierpnia.

Najlepszym zawodnikiem MWP został zawodnik UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI - Oliwier Pawlicki, a najlepszym zawodnikiem kołobrzeskim z tego samego klubu - Mateusz Romaniuk.
Natomiast w składzie zwycięskiej drużyny grał najmłodszy zawodnik czwartoklasista Michał Romaniuk/dwa lata młodszy/-w zawodach mogli brać udział zawodnicy urodzeni w 2007 roku.