×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Na Plaży Milenium Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu rozegrane zostały Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu w Siatkówce Plażowej.

Była to impreza odbywająca się równocześnie z Turniejem Eliminacyjnym Grand Prix Mistrzostw Polski PLAŻA OPEN Kołobrzeg 2020. Ostatecznie siatkarze i siatkarki rywalizowali w dwóch kategoriach: Mężczyźni OPEN oraz Młodzieżowej ( 2004 i młodsi ).

Pomimo ciężkich warunków atmosferycznych byliśmy świadkami wspaniałej sportowej rywalizacji i dużej dawki pozytywnej energii towarzyszącej spotkaniom w ramach Otwartych Mistrzostw Kołobrzegu w Siatkówce Plażowej. Ostatecznie w kategorii mężczyźni open zwyciężyli wychowankowie UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI Beniamin Dubois-Placak i Franciszek Dubois-Placak. W meczu finałowym podejmowali parę Damian Gęga i Mateusz Dudziak gdzie po zaciętej rywalizacji zwyciężyli zapewniając sobie pierwsze miejsce w turnieju. Spotkanie o trzecie miejsce to pojedynek braci rywalizujących w dwóch innych parach: Artur Kowalik /Mateusz Hadała oraz Mariusz Kowalik/ Waldemar Węgierski. Ostatecznie zwyciężyła para reprezentująca Koszalin, a więc Mariusz Kowalik i Waldemar Węgierski. W rywalizacji młodzieżowej brało udział osiem zespołów, które od wczesnych godzin porannych wspomagali organizację Plaży Open Kołobrzeg 2020, a następnie od godziny 16:00 rywalizowali w otwartych Mistrzostwach Kołobrzegu.

Ostatecznie zwycięzcami zostali Kamil Świątkowski i Kamil Radecki wygrywając finałowe spotkanie z Adrianem Ciechanowiczem i Tymonem Frąckowiakiem. Mecz o trzecie miejsce okazał się być rewanżem z fazy grupowej z którego zwycięsko wyszła ostatecznie para Marcel Kuczera i Jakub Korczyk wygrywając z Zuzanną Węgierską i Weroniką Tałaj. Patronat nad imprezą objęła Pani Prezydent Miasta Kołobrzeg Anna Mieczkowska. Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu w Siatkówce Plażowej zorganizowane zostały w ramach zadania ,, Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej” Urzędu Miasta Kołobrzeg realizowanego przez UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama