×

W minioną sobotę po 8-miesięcznej przerwie od ostatnich zawodów 9 osobowa reprezentacja pływaków KP Bałtyk Kołobrzeg wystartowała na Otwartych Mistrzostwach Okręgu Lubuskiego na basenie olimpijskim.
W zawodach udział wzięło blisko 300 zawodników. Kołobrzescy zawodnicy swoich kategoriach wiekowych łącznie wywalczyli 18 lokat w pierwszej trójce. Na wyróżnienie z pewnością zasługuje Kamil Łajewski, który wygrał wszystkie wyścigi w swojej kategorii oraz został najlepszym zawodnikiem rocznika 2009.
O krok od zostania najlepszą zawodniczką w swoim roczniku była Roksana Hofman, która ostatecznie zajęła drugie miejsce uzyskując wartościowe wyniki plasujące ją w czołówce krajowej. Duże brawa należą się także pozostałym zawodnikom, którzy zajęli pozycje w pierwszej trójce oraz ustanowili nowe rekordy życiowe.