×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Za nami dwa weekendy pełne wrażeń z udziałem Zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Kołobrzescy wolniacy w dniach 13-14 listopada wzięli udział w turniej dzieci w Osielsku . Podczas zawodów udało się wywalczyć im aż trzy medale. Brązowy medal w kategorii do 24 kg zdobyła Zyra Zofia, Młoda zawodniczka UKS stoczyła aż cztery pojedynki z czego wygrała trzy.

W kategorii do 49 kg srebrny medal wywalczył Mateusz Pietrzyk. W tej samej kategorii brązowy medal zdobył jego klubowy kolega Spera Karol.

- Obaj walczyli bardzo charakternie i uważam że to przyniesie jeszcze lepsze efekty w kolejnych latach . Udział w zawodach wzięła również Eliza Brożyna, zawodniczka która z roku na rok prezentuje się coraz lepiej - skwitował zaraz po zawodach Adam Bieńkowski, trener UKS Zapasy Kołobrzeg.


Tydzień później na matach miasta Nowiny odbyły się Mistrzostwa Polski Młodziczek. Kołobrzeski klub w kategorii do 46 kg reprezentowała Witosława Nadziejko. Popularna "Wicia" niedawno zmieniła kategorie wagową i walczyła z lekką niedowagą, lecz pozostawiając na macie serce i nie szczędząc sił uplasowała się ostatecznie na siódmej pozycji z dwudziestu dwóch zawodniczek . Kołobrzeżanka stoczyła pięć pojedynków z czego wygrała aż trzy.


- Osobiście uważam że jest to zawodniczka perspektywistyczna o silnej psychice i wręcz jestem pewien że za rok podium mistrzostw Polski będzie tylko formalnością. Za postęp jaki wykonała w ciągu dwóch lat jesteśmy z niej bardzo dumni - dodał A.Bieńkowski

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama