×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Reprezentantki  Akademii Mini Piłki Siatkowej  - Zuzanna Kazaryn i Wiktoria Greczyńska wystartowały w III Ogólnopolski Turnieju Mini Siatkówki Dziewcząt. Turniej został zorganizowany  przez UKS Śmigiel. Do rywalizacji w kategorii „dwójek” przystąpiło 28 zespołów, głównie z województwa wielkopolskiego. Dziewczynki zaprezentowały się w turnieju znakomicie zdobywając srebrny medal.

W fazie grupowej swoją perfekcyjną grą nie dawały cienia szansy rywalkom, wygrywając ogromną różnicą punktową. Druga część turnieju została rozegrana systemem pucharowym. Tu dziewczyny napotkały na pewne trudności, ale dzięki swojej sportowej walce i determinacji dotarły do finału. W finale uległy bardzo mocnej ekipie z Jankowa Przygodzkiego.
Komentarze  
+3 #1 Dorota 25 2016-03-22 10:58
Najlepsza szkółka minisiatkówki w Kołobrzegu :roll:
+5 #2 Kibic siatkówki 2016-03-22 13:43
Bez wątpienia jest to akademia z innym i przede wszystkim mega profesjonalnym podejściem do szkolenia dzieci. Szkolenie w AMPS nie polega na wybraniu najsprawniejszych, najwyższych itp. i przysłowiowym "zajeżdżaniu". Dzieciaki trenują 2 x w tygodniu i rywalizują (jak widać) z tymi co spędzają na sali po 4-5 godzin w tygodniu. Pełna profeska. Polecam. Gratulacje za II miejsce.
+4 #3 Volley 2016-03-22 14:00
Z tego co wiem te dziewczynki zawsze zajmująwysokie miejsce w zawodach ogólnopolskich.Bawią sie siatkówką i to sprawia im radość.Trener ma super podejście do dzieci!!!! Gratulacje dla całej Akademii AMPS KOŁOBRZEG !!!

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama