×

Tym razem zawodnicy z Kołobrzegu pokonali na wyjeździe SMS Police 3:1 (25:16,21:25,25:23,25:23)

Kołobrzeżanie mimo osłabień spowodowanych kontuzjami (Jarosław Pankiewicz , Sławomir Pyta i wyjazdami służbowymi Adam Oleszuk) bardzo dobrze weszli w mecz i pewnie wygrali pierwszego seta, zbyt łatwa wygrana spowodowała dekoncentrację i kolejny set to przewaga gospodarzy. Zawodnicy UKS OPP po słabym początku ( 1:6, 4:12) rozpoczęli odrabianie strat i doprowadzili do prowadzenia 18:17 , zepsuta zagrywka i seria trzech błędów w odbiorze doprowadziła do przegranej w tej partii . Sety III i IV przebiegały pod kontrola Kołobrzeżan cały czas utrzymując 3-4 punktową przewagę pewnie wygrali te dwie partię i cały mecz 3:1 . W meczu zadebiutował wychowanek UKS OPP Powiat Kołobrzeski: Jakub Wójcik grający na pozycji rozgrywającego.

Zespół OPP wystąpił w składzie: Jędrzej Śląski(kapitan) Adrian Bartnik , Jakub Kopiński, Damian Markiewicz, Bartłomiej Sikorski, Łukasz Grot , Konrad Paśnik, Krzysztof Zapaśnik , Jakub Wójcik , Szymon Markowski (Libero)

Trenerzy: Waldemar Pankiewicz , Leszek Kowalewski