×

W sobotę siatkarze OPP we własne hali ulegli drużynie KU AZS Uniwersytet Zielonogórski 2:3 (25:22,25:20,16:25,22:25,11:15)
Dwa pierwsze sety to bardzo dobra zagrywka i niesamowita skuteczność w ataku Bartłomieja Sikorskiego. Niestety W secie trzecim do głosu doszli goście, którzy znakomicie zagrali w obronie oraz poprawili po dwóch pierwszych partiach również szybkość i skuteczność kontrataków . Czwarty set to niewykorzystana okazja przez kołobrzeżan na zwycięstwo za 3 pkt. Błędy popełnione w polu zagrywki i autowe ataki dały wygraną przejezdnym. Piąty set to jak zawsze trochę loteria , tym razem zwycięsko wyszli z niej zawodnicy AZS- wygrywając ostatecznie całe spotkanie.

UKS OPP Powiat Kołobrzeski - KU AZS Uniwersytet Zielonogórski 2:3 (25:22,25:20,16:25,22:25,11:15)

skład UKS OPP : Jędrzej Śląski(kapitan) Adrian Bartnik, Łukasz Grot , Jarosław Pankiewicz , Bartłomiej Sikorski , Damian Markiewicz , Jakub Kopiński , Szymon Markowski(libero) Krzysztof Zapaśnik, Konrad Paśnik , Jakub Wójcik